Головна->Новини->Автотранспортний парк КП «Харківводоканал» поповнився сучасною спеціальною технікою.
Новини

Автотранспортний парк КП «Харківводоканал» поповнився сучасною спеціальною технікою.

Як повідомив заступник директора Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олексій Кучеревський, у 2020 році підприємство придбало 16 одиниць спецтехніки. Нова техніка була закуплена за рахунок коштів міського бюджету на суму 26,8 млн грн.

«Сучасну техніку придбали для заміни наявного автопарку, де технічний знос деяких спецмашин становить близько 80%. Так, було закуплено 10 спеціальних аварійно-ремонтних автомобілів для комплексу «Харківводовідведення» і шість спеціальних автомашин для комплексу «Харківводопостачання». Автотехніка укомплектована багатофункціональним обладнанням, що дозволить виконувати великий обсяг робіт комплексно, скоротить час усунення пошкоджень, підвищить якість обслуговування споживачів», — зазначив Олексій Кучеревський.

За його словами, один із цих агрегатів придбаний спеціально для заміни технічно зношених ділянок водопровідних мереж із застосуванням сучасної технології — методу горизонтально-спрямованого буріння, який застосовується при ремонті комунікацій у міських умовах. Тільки за минулий період цим способом у місті було перекладено понад 2 км мереж холодного водопостачання.

«За останні роки для Комплексу «Харківводопостачання» було придбано 50 спецмашин. Використання сучасної техніки при ліквідації пошкоджень на водопровідно-каналізаційних мережах сприяє підвищенню оперативності виконання робіт і, як наслідок, скороченню невиробничих втрат питної води. Нова техніка дозволить працювати оперативніше, в тому числі в умовах обмеженого простору, на великій глибині і в будь-який час доби, а також якісно проводити відновлювальні роботи й упорядковувати територію», — підкреслив Олексій Кучеревський.

Нагадаємо, з 2016 по 2020 рік підприємство переклало понад 100 км технічно зношених мереж водопостачання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *