Четверг, 20 января
Головна->Новини->Для працівників «Харківгазу» запровадили щотижневий тимбілдинг в Екопарку
Новини

Для працівників «Харківгазу» запровадили щотижневий тимбілдинг в Екопарку

У перших виїзних заходах взяли участь співробітники АТ «Харківгаз» з Мереф’янського, Куп’янського,  Чугуївського підрозділів, головного підприємства та члени їхніх родин.

Профспілковий комітет АТ «Харківгаз» увів нову традицію: щосуботи працівники компанії та їхні діти мають нагоду відвідати «Фельдман Екопарк» – найкраще місце для яскравого активного відпочинку, а також оздоровлення харків’ян і гостей міста.

Фельдман Екопарк – це унікальне місце, де дорослі й діти можуть відчути себе частиною однієї великої родини, в якій немає місця для агресії, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога. Це мальовничий парк, де можна прогулятися доглянутими алеями, насолоджуючись ароматом хвої і споглядаючи екзотичних тварин. У всіх відвідувачів була можливість не тільки спостерігати за мешканцями парку, але й близько поспілкуватися з деякими з них в зоні контактного зоопарку.

На території Екопарку регулярно проводять різноманітні фестивалі та міські свята. Як раз на такий фестиваль і потрапили працівники філій АТ «Харківгаз». 2 жовтня там розпочався 10-й ювілейний Бал хризантем – флористичний фестиваль, гості якого побачили 70 тисяч хризантем 30-ти сортів.

Відвідувачі змогли насолодитися прогулянкою територією «Фельдман Екопарку». Тут об’єднані різноманітні майданчики, де кожен з працівників АТ «Харківгаз» зміг знайти собі заняття до душі, розслабитися і відпочити на природі зі своїми близькими.

Це чудова нагода провести вихідний день на природі та показати дітям тварин, яких до цього вони бачили лише по телевізору. За бажанням групи можлива екскурсія парком, яку проводять кваліфіковані фахівці.

Профспілка потурбувалася і про проїзд – він здійснюється безкоштовно автобусами компанії, які організовано виїжджають із завчасно умовленого місця посадки. Бажаючі можуть записатися на поїздку через первинні профспілкові організації АТ «Харківгаз».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *