Четверг, 30 июня
Головна->Новини->ФОНД СОЦСТРАХУ ВКАЗАВ НА НЮАНСИ ФОРМУВАННЯ НОМЕРУ Е-ЛІКАРНЯНОГО ДЛЯ СУМІСНИКА
Новини

ФОНД СОЦСТРАХУ ВКАЗАВ НА НЮАНСИ ФОРМУВАННЯ НОМЕРУ Е-ЛІКАРНЯНОГО ДЛЯ СУМІСНИКА

Будьте уважні при заповненні заяви-розрахунку

У Фонді соцстраху нагадують, що застраховані особи, які працевлаштовані у декількох роботодавців, можуть отримувати допомогу за лікарняними за кожним місцем роботи.

Якщо працівник оформлений як сумісник, тоді оформлення заяви-розрахунку за його е-лікарняним має специфіку. Зокрема, внесення до заяви номеру е-лікарняного сумісника із врахуванням номеру його копії (крапка та цифра після неї) призведе до помилки — таку заяву буде автоматично відхилено.

Адже номер копії — не складова частина унікального номеру е-лікарняного. Тому при формуванні заяви-розрахунку для працівників за сумісництвом необхідно вказувати номер їх лікарняного до знаку крапки.

Особливість е-лікарняних сумісників — в роботодавців за сумісництвом відображається не е-лікарняний безпосередньо, а його цифрова копія. Її відрізняє від оригінального документу порядковий номер копії, який додають до унікального номеру е-лікарняного після знаку крапки: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х.1. Якщо в працівника декілька роботодавців за сумісництвом, цифра після крапки буде зростати за порядком (.2 і далі).

Вказана цифра — це технічна інформація про те, що це копія е-лікарняного, а застрахована особа працює в роботодавця за сумісництвом.

Також користуйтесь у роботі публікацією «Електронні лікарняні: як подати заявку до ФСС».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.