Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ПРОФСПІЛОК
Новини

ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ПРОФСПІЛОК

21, 22 і 23 вересня 2021 року у Жовтневому палаці (м.Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться концерти «Віденські вечори» за участю виконавців Національного будинку органної та камерної музики України.

Квитки на зазначені концерти були вже продані, але внаслідок пожежі 3 вересня ц.р., яка значно пошкодила будівлю костелу Св. Миколая у м. Києві, де базується творчий колектив, артисти залишились без концертного майданчику.

Профспілки подали руку допомоги.

Адміністрація Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України безкоштовно надала Круглу залу Жовтневого палацу для проведення виступів.

З ініціативою вийшла Профспілка працівників культури України, членами якої є всі 196 співробітників зазначеного мистецького закладу. Її підтримала Федерація профспілок України. І відтак у глядачів з’явилась можливість відвідати концерти своїх улюблених виконавців.

Ця допомога – не тільки внесок профспілок у справу відновлення унікальної пам’ятки архітектури столиці – католицького Костелу, а також суттєва підтримка трудового колективу Національного будинку органної та камерної музики у скрутну для нього годину. Адже, виступи — це майже не єдина можливість для митців заробити кошти для існування.

Сподіваємось, що профспілкова допомога сприятиме збереженню цього самобутнього мистецького колективу.

Детальніше: https://fpsu.org.ua/news/21091-gumanitarna-misiya-profspilok.html

14 вересня 2021 року

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *