Харківська обласна організація профспілки працівників лісового господарства Печать

 


Харківська обласна організація профспілки працівників лісового господарства, як самостійна одиниця, була створена в 1996 році, відокремившись від обкому профспілки робітників лісової, целюлозно-паперової та деревообробної промисловості, який був створений в квітні 1967 року. До цього профспілкові організації лісового господарства входили до складу обкому профспілки працівників сільського господарства.

Першим керівником самостійної обласної організації профспілки працівників лісового господарства було обрано Лисенка Якова Васильовича, який до цього працював керівником обласного рівня. Обласна організація профспілки об’єднувала 18 первинних організацій, в т.ч. 16  - лісового господарства з чисельністю членів профспілки 4800 чоловік. Зараз обласна організація об’єднує 21 профспілкову організацію з чисельністю 2870 чоловік і входить до складу ЦК профспілки працівників лісового господарства України.

Обласну організацію профспілки працівників лісового господарства з 2006 року очолює Білоус Борис Григорович.

Свою діяльність обласна організація профспілки працівників лісового господарства здійснює згідно Статуту, яким передбачена всіляка допомога трудівникам у вирішенні їх соціальних, трудових, матеріальних, правових питань, здійснює громадський контроль за додержанням законодавства про працю, зайнятість, охорону праці, нормативів, питань відпочинку, охорони здоров’я, медико-соціальної допомоги та інше.

 

 

 

 

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.