ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «ХАРКІВГАЗ» Печать


Профспілка працівників ПАТ «Харківгаз» налічує 3425 чол. до складу профспілки входять 14 первинних профспілкових організацій.

Очолює профспілку Василенко Ольга Миколаївна.

Історія профспілки починається з 1979 року коли було створено  «Об’єднаний комітет профспілки Харківського виробничого об’єднання газового господарства «Харківгаз», яка входила до складу Профспілки працівників газових господарств України, за роки існування об’єднаного комітету профспілки його очолювали Максименко Клавдія Іванівна (1979 – 1980 р.р.), Охріменко Валерій Іванович (1980 – 2001 р.р.), Ісмаілов Фахрад Ісмаілович (2001 – 2002 р.р.).

У 2000 році «Об’єднаний комітет профспілки Харківського виробничого об’єднання газового господарства «Харківгаз» перейменовано в «Об’єднану профспілкову організацію ВАТ «Харківгаз».

У 2002 році було створено Профспілку працівників ВАТ «Харківгаз», та зареєстровано із статусом обласної, яка об’єднувала 11 первинних профспілкових організацій, очолював Профспілку Гордієнко Анатолій Леонтійович - заслужений працівник житлово-комунального господарства України (2002 – 2008р.р.).

З 2008 року очолює Профспілку Василенко Ольга Миколаївна, яка є членом Виконкому та Ради Об’єднання профспілок Харківської області.

Діяльність профспілкової організації направлена на виконання трьох основних завдань: згуртування трудового колективу, створення відповідних умов праці, пропаганду здорового способу життя.

На підприємстві діють програми соціального та економічного розвитку направлені на розвиток підприємства, підвищення економічного росту підприємства та добробуту його працівників, по охорони праці - «Здоров’я та безпека на роботі та дома».

В профспілковій організації діє система мотивації до активної участі у суспільному житті організації: затверджено «Положення про Грамоту профспілки працівників ПАТ «Харківгаз»», «Положення про Подяку профспілки працівників ПАТ «Харківгаз»» з виплатою грошової винагороди, «Про занесення до Книги пошани підприємства».

Інтереси трудового колективу захищені умовами «Колективного договором між Власником та профспілковою організацією». Колективний договір  двічі (2008, 209 р.р.) було визнано кращим в обласному конкурсі на кращій Колективний договір серед підприємств та організацій виробничої сфери із середньообліковою чисельністю понад 1000 працівників.

Значне місце у діяльності профспілкової організації займає оздоровча та спортивно - масова робота. В обласному огляді – конкурсі на кращу постановку фізкультурно – оздоровчої і спортивної роботи серед галузевих профспілок та організацій (2011р.), які ввійшли до ФСТ «Спартак» Профспілка працівників ПАТ «Харківгаз» посіла ІІ місце.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.