Харківський обласний комітет профспілки нафтової та газової промисловості України Печать

Харківському обласному комітету профспілки працівників нафтової та газової промисловості України сьогодні 55 років.

Літопис комітету профспілки розпочався з серпня 1957 року, коли був створений Харківський  груповий комітет профспілки робітників нафтової та хімічної промисловості.

В 1977 році відбувся розподіл групового комітету  та було створено два обкоми  Харківський обласний комітет профспілок робітників нафтової та газової промисловості, Харківський обласний комітет профспілок робітників хімічної промисловості. Головою Харківського обласного комітету профспілки працівників нафтової та газової промисловості  був обраний Головня Віталій Ігнатійович, який очолював його до 1994 року. З 1994 обласним комітетом керували такі профспілкові лідери : Гордієнко Віра Федорівна, Глуховець Сергій Степанович.

З 2012 року обласний комітет очолює Обиденкін Михайло Миколайович.

Харківський обласний комітет профспілки працівників нафтової і газової промисловості об’єднує підприємства з видобутку, переробки природного газу , буріння скважин, а також науково-дослідний інститут. Нині обласна профспілка представляє інтереси 12476 членів профспілок, котрі  об’єднані в 15 первинних профспілкових організаціях а саме:

-   бурове управління  «Укрбургаз»  - голова ППО Зеленяк Василь Васильович,

- газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» -  голова ППО Домненко Сергій Петрович,

- управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж»  - голова ППО Кривенко Ігор Іванович,

- хрестищенське відділення бурових робіт - голова ППО Денисенко Ігор Вікторович,

- шебелинське відділення бурових робіт - голова ППО Микитчук Іван Васильович,

- український науково дослідний інститут природних газів УкрНДІгаз - голова ППО Чепіль Іван Іванович,

- шебелинське відділення тампонажного транспорту і спецтехніки - голова ППО Палієно Ольга Олександрівна,

- ДП «Лікво» -  голова ППО Добровольський Ігор Володимирович,

- полтавське відділення тампонажних робіт - голова ППО Співак Ігор Євгенійович,

- публічне акціонерне товариство «Турбогаз» - голова ППО Кібіткіна Світлана Олексіївна,

- геофізичне управління «Укргазпромгеофізика» - голова ППО Скляр Микола Павлович,

- красноградське відділення тампонажного транспорту і спецтехніки  БУ «Укрбургаз» - голова ППО Коломієць Дмитро Миколайович,

- відділення виробничо – соціального забезпечення і торгівлі БУ «Укрбургаз» - голова ППО Старусєва Лариса Василівна,

- спеціалізоване управління з ремонту засобів автоматизації і систем управління «Орггазремавітоматика» - голова ППО Кириленко Анатолій Петрович,

- дослідний завод «Турбогаз» - голова ППО Данилюк Володимир Дмитрович.
Важливим напрямком у діяльності Харківського обласного комітету профспілки є навчання профспілкового активу та надання їм практичної допомоги, консультацій у повсякденній роботі. Необхідно відзначити, що основними завданнями і напрямками роботи обласної організації й профспілкового активу є захист трудових і соціально – економічних прав і інтересів працівників, забезпечення гідної зарплати, поліпшення якості життя, добробуту кожного члена профспілки.

Сьогодні вже нікого не треба переконувати, що головним механізмом в реалізації профспілками своїх функцій - захисту інтересів людей праці  є колективно - договірне регулювання взаємин найманих робітників і роботодавців.
Зараз в області кожне підприємство нашої галузі працює на основі колективної угоди, яка завдяки профспілкам з кожним роком покращується в частині соціальних пільг і гарантій. Первинні профспілкові організації  піклуються про те, щоб робітники забезпечувалися якісним спецодягом, отримували достатнє медичне обслуговування, крім того, організовує культурно-масову та спортивну роботу, оздоровлення працівників та їх дітей.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.