ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ БУДІВНИЦТВА I ПРОМИСЛОВОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ УКРАЇНИ Печать

Обласна організація профспілки є структурною ланкою профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

На профспілковому обліку в обласній організації профспілки 55 первинних профспілкових організацій: будівельних організацій, підприємств будівельної індустрії, автомобільних господарств, підприємств промисловості будівельних матеріалів, проектних організацій з чисельністю працюючих 7000 чоловік.

Крім того, на профспілковому обліку в обласній організації профспілки є 4 ліцея з підготовки робітників будівельної галузі і 1 коледж з підготовки бакалаврів, всього в них знаходиться 120 учнів і 300 студентів.

Основними напрямками роботи обласної організації профспілки є захист соціально-економічних інтересів трудящих, забезпечення здорових і безпечних умов праці на виробництві, профілактика і оздоровлення членів профспілки і членів їх сімей.

Для координації дій і виконання поточної роботи в обласній організації профспілки існують виборні органи: обласний комітет і Президія обласного комітету Харківської обласної організації профспілки.

Для виконання поточної роботи - підготовки матеріалів на засідання обласного комітету і Президії існує виконавчий апарат у складі 4 -х чоловік: Онуфрієнко Лариси Вікторівни - голови, Саратова Дмитра Самойловича - ведучого спеціаліста, Плющенко Андрія Павловича - правового інспектора праці, Червоної Катерини Гаврилівни -спеціаліста.

Головою Харківської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, обласного комітету і президії обрано Онуфрієнко Ларису Вікторівну.

В своїй роботі обласна організація профспілки керується Конституцією України, Законами України, Статутом профспілки та іншими правоустановлюючими нормативними актами.

 

 

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА (виписка)

 

Про утворення Харківської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Україні.

24іюля 1932 відбувся 1-й з'їзд союзу будівельників Харківщини, на якому був створений обком профспілки працівників будівельного та житлово-комунального будівництва.

На підставі рішення VI-го Пленуму ВЦРПС в листопаді 1934 року відбулося розукрупнення, і був створений обком профспілки працівників будівництва Півдня.

У жовтні 1943 року було створено Організаційний бюро обкому профспілки працівників промислового будівництва Півдня, а 14 листопада 1944 року на 1-ої конференції було обрано обласний комітет профспілки.23 липня 1946 обком профспілки працівників промислового будівництва Півдня перейменовано в обком профспілки працівників будівництва підприємств важкої індустрії.

15 червня 1953 Постановою Президії ВЦРПС Харківський обком профспілки працівників будівництва підприємств важкої індустрії перейменовано в обком профспілки працівників будівництва.

25 липня 1956, згідно з розпорядженням ЦК профспілки працівників будівництва відбулося об'єднання обкомів профспілки працівників будівництва та обкому профспілки працівників міського і сільського будівництва.

27 вересня 1957, згідно з Постановою ВЦРПС № 16 від 19.08.1958 р. на спільному Пленумі відбулося об'єднання обкому профспілки працівників будівництва та обкому профспілки працівників промисловості будівельних матеріалів.

24 березня 2000 Харківський обком профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів зареєстрований Харківським обласним управлінням юстиції в книзі обліку за № 18 як Харківська обласна організація профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України з правом юридичної особи.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.