Обласна профспілкова організація Харківської філії ВАТ «Укртелеком». Печать


28 грудня 1919 року був утворений Харківський губернський відділ профспілкового товариства працівників народного зв’язку. Та вже 5 грудня 1922 року його було ліквідовано у зв’язку з утворенням окружного відділу профспілки працівників народного зв’язку Південного поштово-телеграфного округа, який об’єднував Харківську, Дніпропетровську, Полтавську та Донецьку губернії і знаходився у місті Харкові.

1 червня 1925 року на першій Харківській окружній Конференції галузевих профспілок було обрано правління Харківського окружного відділу Профспілки працівників народного зв’язку.

В наслідок об’єктивних обставин та штучно - утвореної централізації ефективна робота  профспілки охопила лише Харківську губернію. Тому , з ліквідацією окружних відділів профспілок працівників народного зв’язку зазначених губерній, відділ профспілки працівників народного зв’язку Південного-поштово-телеграфного округа 1 вересня 1930 року був ліквідований.

У 1932 році утворений Харківський Комітет профспілкового товариства робітників зв’язку , який у жовтні 1941 року призупинив свою діяльність в наслідок німецько-фашистської окупації.

Після визволення Харківщини 25 травня 1943 року розпочало роботу організаційне бюро Центрального комітету профспілки робітників зв’язку Юга, яке з травня 1944 року мало назву організаційного бюро Центрального Комітету профспілки робітників зв’язку СРСР.

10 березня 1945 року обласна конференція профспілки знову обрала Харківський Комітет робітників зв’язку, який проіснував до 07 квітня 2000 року.

З метою підвищення ефективності та цілеспрямованості роботи галузевої профспілки робітників зв’язку, та з урахуванням того, що ХФ ВАТ «Укртелеком» е базовим підприємством зв’язку Харківської області у ОПХО була створена 14 березня 2000 року обласна профспілкова організація Харківської філії ВАТ «Укртелеком».

Обласна профспілкова організація Харківської філії ВАТ «Укртелеком» нараховує 4162 членів, які об’єднані у 18 первинних профспілкових організацій.

Основним напрямом діяльності профспілки – соціально – економічний та правовий захист членів профспілки, реалізація їх соціально - економічних та побутових прав через колективний договір. Постійно вирішує питання організованого оздоровлення і відпочинку працюючих та їх дітей на узбережжі Чорного та Азовського морів, відомчих базах відпочинку ПАТ «Укртелеком» та в інших оздоровницях АР Крим. Дбаючи про духовне збагачення членів профспілкової організації області, профспілковими організаціями структурних підрозділів Харківської філії ПАТ «Укртелеком» організовуються відвідування театрів, музеїв, виїзди вихідного дня по історичним місцях рідного краю та України.

Обласна профспілкова організація Харківської філії ВАТ «Укртелеком»  відкрита для співпраці з профспілковими організаціями підприємств зв’язку Харківської області.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.