Харківська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України Печать

Харківська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України є порівняно молодою і створена у 2004 році, що в цілому по Україні сприяло виділенню соціальної сфери в окрему галузь бюджетної сфери, і таким чином змусило суспільство подивитись на проблеми працівників, які є провідниками соціальної політики держави, з особливою увагою.

Очолила її Пластун Людмила Володимирівна, юрист, економіст та політолог за освітою.

Повноправною ланкою профспілкового руху області територіальна організація Профспілки стала в червні 2006 року, коли за рішенням виконкому ОПХО ввійшла до його складу.

З  перших днів своєї діяльності обласна організація Профспілки, дотримуючись політики соціального партнерства, активно використовує надані їй законодавством права щодо представництва та захисту колективних інтересів працюючих у соціальній сфері.

Найпотужнішим інструментом в цій роботі для обласної організації Профспілки виступає Галузева Угода, укладена з Міністерством соціальної політики України, положення якої узгоджені  з Генеральною Угодою, укладеною між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями на 2010-2012 роки.

Контроль за виконанням Галузевої Угоди породжує процес системного розгляду проблемних питань галузі, здійснення рішучих дій для їх вирішення.

Протягом багатьох років в галузі продовжує залишатися недостатнє фінансування установ та організацій соціальної сфери і низький рівень заробітної плати працівників.

Складний шлях довелося пройти обласній організації, щоб зміцнитись організаційно, перебороти недовіру спілчан, певний скептицизм, а подекуди й  байдужість.

Попри всі труднощі, становлення Профспілки відбулось, вона набула авторитету і працює заради підтримки і захисту працівників галузі. За цей невеличкий період в часі профспілці соціальної сфери України вдалося здійснити низку важливих кроків для фахівців галузі.

Сьогодні обласна організація нараховує 128 первинних профспілкових організацій, де працюють 6580 членів профспілки, але це ще не вся система організацій та установ соціального захисту населення області. Робота в цьому напрямку продовжується.

Працюючих членів Профспілки в соціальній сфері приваблюють конкретні її дії,

внаслідок яких  поступово з її допомогою знаходять вирішення найболючіші проблеми.

Значна увага обласною організацією приділяється професійному навчанню голів первинних організацій Профспілки, адже багато в чому успішна діяльність Профспілки залежить від активності профспілкового комітету, його професіоналізму, досвіду, принциповості, вболівання за авторитет і позитивний імідж організації.

На міському та регіональному рівні за переконанням обласної Ради Профспілки найбільшої ефективності у розвитку профспілкового руху можна досягти лише об’єднавши зусилля усіх  діючих профспілок, ставши дійсно впливовим  соціальним партнером в регіоні.

Харківська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України відкрита до співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями для найбільш повного вирішення статутних завдань в ім’я Людини праці.

 

Юридична адреса Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, Палац праці,      3-й під’їзд, кім.26-15, т.730-04-51.

Електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

 

 

 

 

 

 

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.