Харківська обласна організація профспілки працівників зв'язку дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” Печать

Харківська обласна організація профспілки працівників зв'язку дирекції  українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” створена в 2000 році.

До цього часу , коли поштовики і електрозв’язківці  працювали в єдиному підприємстві  - Харківському  обласному  виробничо-технічному управлінні зв’язку,  профспілковим органом був обком профспілки працівників зв’язку.

В 1993 році “Укрпошта”  стала єдиним Національним оператором поштового зв’язку.

Відповідно до виробничої структури було створено  профспілкову структуру – Харківська обласна організація профспілки працівників зв’язку дирекції УДППЗ “Укрпошта”.  На початку свого існування до складу обласної організації входило 29 первинних профспілкових організацій.  Майже за 20 років  зроблено багато кроків вперед по реорганізації виробничої структури дирекції. Разом з тим проведено зміни і в профспілковій структурі. Із 29 первинок на сьогодні до складу обласної організації профспілки входить 9 первинних профсплкових організацій з загальною кількістю членів профспілки – 5244 працівників.

Обласна організація профспілки, яку більше 10 років очолює Альперович Едуард Михайлович постійно проводить роботу по соціальному захисту працівників, велику увагу приділяє культурно-масовій-роботі, оздоровчим та спортивним заходам.

В первинних  профпілкових організаціях проводяться урочистості з нагоди свят, зустрічі ветеранів  війни та  праці з молодим поколінням поштовиків. В тісному контакті працюють первинки з Радою ветеранів.

Особливу увагу обласна організація профспілки надає оздоровленню дітей працівників. Жодна заява від батьків не залишається  не задоволеною. Наші діти відпочивають  в дитячих оздоровчих таборах на Чорному, Азовському морях та таборах Харківщини. Працівники, яким необхідне санаторно-курортне лікування отримують путівки до санаторіїв України.

Щорічно проводяться обласні спортивні змагання серед працівників дирекції, переможці  приймають участь в галузевих республіканських спартакіадах, неодноразово спортивна команда Харківської дирекції була переможцем.

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.