Нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік Печать

Хто має право на отримання комунальної субсидії в 2018 році?

 

13 вересня 2018 року Об'єднання профспілок Харківської області провело для профспілкових активістів семінар «Хто має право на субсидії і пільги. Порядок їх оформлення». Відкриваючи семінар Голова Об'єднання профспілок Харківської області С.А. Тесленко зазначив, що сьогодні в Україні проводиться безліч реформ, які зачіпають практично всі сфери життєдіяльності людини, і на жаль не завжди дають позитивний ефект. Однією з таких реформ, яка здійснюється Урядом України у соціальній сфері, є реформування системи надання житлових субсидій. Уряд наполягає на вдосконаленні, спрощення та підвищення ефективності системи субсидування.

З 1 травня 2018 р запроваджено новий порядок призначення житлових субсидій, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 № 329, в результаті якого значна кількість одержувачів втратили право на її отримання.

У зв'язку з наближенням опалювального сезону, збільшенням тарифів на окремі житлово-комунальні послуги, заявою у Верховній Раді Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. про необхідність підвищення ціни на газ на вимогу МВФ, перед більшістю жителів області знову стає актуальним питання оплати за отримані послуги ЖКГ.

Начальник відділу пільг та субсидій управління соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Балєва Ольга Миколаївна роз'яснила нові правила надання житлових субсидій та пільг, зупинилась на найбільш часто зустрічаючих ся проблемних питаннях, а також відповіла на безліч питань.

 

Гриценко Н.О., заввідділом ОПХО

 
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.