Новини
23 вересня - День машинобудівника Печать

Шановні працівники машинобудування! Об'єднання профспілок Харківської області щиро і сердечно вітає Вас з професійним святом - Днем машинобудівника! Україна завжди славилася своїми досягненнями в цій високотехнологічній галузі, яка вимагає спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Завдяки Вашим трудовим досягненням машинобудування завжди було і залишається важливою частиною промисловості регіону і країни, а вашу продукцію знають і цінують далеко за її межами.

Впроваджуючи інноваційні ідеї та рішення, навіть в кризові часи для галузі, наші машинобудівні підприємства продовжують тримати високу планку якості і продуктивності і залишаються локомотивом вітчизняних промислових потужностей.

Від щирого серця висловлюємо щиру подяку шановним трудівникам і ветеранам машинобудівної галузі за сумлінну працю і бажаємо Вам подальших творчих і трудових досягнень, теплих ділових відносин, оптимізму, благополуччя, достатку і здоров'я на довгі роки Вам і Вашим родинам!

З повагою, Сергій ТЕСЛЕНКО, Голова Об'єднання профспілок Харківської області

 
Профспілки виходять на протест! Печать

Президія ФПУ на своєму засіданні 20 вересня ц.р. прийняла рішення про проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок.

Читати далi...
 
Підсумки роботи Об’єднання профспілок Харківської області з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року Печать

Об’єднання профспілок Харківської області, його членські організації провели активну роботу з організації оздоровчої кампанії «Літо-2018» для дітей Харківщини. Цю діяльність здійснювали через систему колективних договорів адміністрацій і профспілок підприємств, організацій та установ.

Читати далi...
 
Профспілки не допустять погіршення умов праці ! Печать

СПО об’єднань профспілок 18.09.2018не підтримав проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. №1107 (далі – проект акта), розроблений Мінсоцполітики.

Читати далi...
 
Довідку про склад сім'ї можна буде отримувати онлайн Печать

З 17 вересня довідку про склад сім'ї можна буде отримати онлайн на Порталі електронних сервісів міста Харкова.

Читати далi...
 
Борги перед працівниками знову зростають Печать

18 вересня 2018 року відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань

погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Читати далi...
 
«Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались!» Печать

1 сентября 2018 г. Харьковская областная организация профсоюза работников ЖКХ, МП, БОН

провела традиционную Областную отраслевую спартакиаду.

Читати далi...
 
ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 9/2018) Печать

Читати далi...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 136
Если Ваша машина попала в аварию или закончился бензин, то Вы всегда можете вызвать Эвакуатор. Только качественные услуги.