Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->КОЖЕН П’ЯТИЙ УКРАЇНЕЦЬ ПРАЦЮЄ НЕОФІЦІЙНО, АЛЕ ТІНЬОВА ЗАЙНЯТІСТЬ СКОРОЧУЄТЬСЯ
Новини

КОЖЕН П’ЯТИЙ УКРАЇНЕЦЬ ПРАЦЮЄ НЕОФІЦІЙНО, АЛЕ ТІНЬОВА ЗАЙНЯТІСТЬ СКОРОЧУЄТЬСЯ

На сьогоднішній день кожен п’ятий українець працює в тіньовому секторі економіки, проте тіньова зайнятість наразі має суттєву тенденцію до зменшення. Про це розповів заступник голови Держпраці Ігор Дегера на телеканалі «Дом».

«Якщо аналізувати 2019 рік, то протягом року у нас неформальна зайнятість зменшилася всього на 15 тис. неформальних робочих місць. У 2020 році така динаміка посилилася і має істотну тенденцію до зменшення.
Ми за 2020 рік бачимо зменшення рівня неформальної зайнятості близько 184 тис. чоловік. А якщо брати в сумі зменшення з початку 2020 року до 1 квітня 2021 року ми маємо зменшення неформальної зайнятості на 495 тис. тіньових робочих місць», — повідомив він.

 Дегнера зауважив, що самими роз’ясненнями та інформаційними підходами неможливо істотно вплинути на роботодавців. І з 14 липня в Україні розпочалася активна фаза перевірок. І за його словами, за 14 днів цього місяця в його службі провели понад 700 інспекційних відвідувань і виявили близько 3 тис. неформально зайнятих працівників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *