Четверг, 30 июня
Головна->Новини->Мобільний телефон став зручним платіжним способом, замінивши картку або гаманець
Новини

Мобільний телефон став зручним платіжним способом, замінивши картку або гаманець

Мабуть, кожен із нас опинявся в ситуації, коли треба швидко перевести комусь гроші, однак у потрібний момент банківської картки немає під рукою.

Таких життєвих історій безліч! Платежі з мобільного балансу одного абонента на банківську картку іншого можуть стати чудовою альтернативою класичним банківським переказам. Давайте розберемося, як переказати гроші з мобільного рахунку та навіщо це потрібно.

Сьогодні майже у кожного українця є мобільний телефон. Його баланс — це і є мобільний рахунок. Якщо в абонента передоплачена форма обслуговування і є потрібна сума на балансі, то цього досить для здійснення миттєвих грошових переказів між балансами телефонів. Крім того, з балансу телефону можна перевести кошти на банківську картку – досить знати номер картки одержувача. Переклад здійснюється у 2 кліки.

«Мій вибір – свідоме споживання, тому багато речей купую через інтернет на майданчиках на кшталт OLX. При цьому не хочу переказувати дрібні суми зі своєї банківської картки, мені зручніше взяти до рук смартфон і ввести номер картки продавця», — розповіла молода мама Ганна про свій досвід мобільних переказів.

Як ще можна використовувати мобільний рахунок?

Робити грошові перекази можна не тільки на банківську картку, але й з мобільного на мобільний рахунок. Ці гроші одержувач може використовувати для оплати більш ніж 1000 послуг.

Зробити такий переказ ще простіше. Вам навіть не треба знати номер картки одержувача – тільки номер телефону.

Переказувати гроші з мобільного рахунку Київстар на інший мобільний рахунок Київстар дуже просто, причому неважливо, маєте ви смартфон чи у вас кнопковий телефон. Власники смартфонів можуть робити перекази через сайт money.kyivstar.ua, за допомогою мобільного застосунка «Смарт-Гроші» для платформ Android і iOS, а власники кнопкових телефонів — за допомогою SMS-повідомлення або простої комбінації цифр (USSD-команди) * 124 * сума переказу * 380 номер телефону # і кнопка виклику. Не складніше, аніж перевірити баланс свого рахунку!

Навіть якщо одержувач і відправник переказів обслуговуються у різних операторів — це не проблема: у разі переказів на мобільні рахунки інших операторів комісія становить 3% від суми транзакції, а для переказів між мобільними рахунками Київстар – 3 грн. за транзакцію незалежно від суми переказу.

«У нашому приміському житловому комплексі мешканці часто підхоплюють сусідів, коли їдуть у Київ на власному авто. Якщо по дорозі — підкинуть у місто або хоча б до метро. Все-таки зручніше, аніж чекати маршрутку та терпіти тисняву в ній. Грошей, звісно ж, із сусідів за таку дрібну послугу не беруть — номер картки не допитаєшся! Подякувати можна, перевівши невелику суму на рахунок — номери телефонів один одного ми знаємо!» — повідомив Дмитро про свій досвід використання мобільних грошей.

«У нашому підрозділі працює кілька десятків людей — це означає, що ми часто всією командою скидаємося на подарунки та приємні сюрпризи для іменинника. Якщо немає готівки, то слід всім відправити номер картки людини, яку ми відправляємо купити подарунок. Одного разу колега, зібравшись за сюрпризом для нашого співробітника, сказав: «Кидайте мені гроші на мобільний рахунок — я побіг!» З цього моменту в нас немає турбот з пересиланням номерів карток для збирання грошей, адже маємо номери телефонів усіх співробітників!» — поділився Петро, який працює у великій IТ-компанії.

Після такого випадкового знайомства з мобільними сервісами від Київстар він так само — переказом з номера телефону — оплачував штрафи за порушення ПДД, а одного разу купив подарунок своій коханій на станції метро:

«Дивлюся, на розкладці така мила м’яка іграшка з величезними виразними очима! Я вирішив, що маю презентувати це диво своїй дівчині. А в кишені — ані гривні, дід-продавець банківські картки, звісно, не приймає, але розрахуватися переказом на мобільний погодився! Ще й знижку зробив! Сказав: ти мене навчив — це тобі моя подяка!»

Ознайомитися з повним переліком послуг щодо переказів з мобільного рахунку Київстар можна на сайті money.kyivstar.ua – каталог послуг постійно оновлюється та розширюється.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.