Четверг, 20 января
Головна->Новини->НА КОНТРОЛІ ФПУ. Уряд працює над здешевленням тарифів на газ і електроенергію
Новини

НА КОНТРОЛІ ФПУ. Уряд працює над здешевленням тарифів на газ і електроенергію

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Верховній Раді України під час години запитань до Уряду 19 лютого 2021 року.

Він поінформував, що Уряд працює з міністерством енергетики та НАК «Нафтогаз» над запровадженням річного продукту для стабілізації ціни на газ, а також ведуться переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по здешевленню тарифів на газ і електроенергію.

«Крім заходів, які ми озвучували, ми працюємо зараз над запровадженням, по-перше, річного продукту, для того щоб забезпечити стабільну ціну, якщо говорити про газ. Також ми опрацювали і внесли ще деякі доповнення до постанови стосовно ціни на газ у лютому-березні. Окремо з квітня-травня місяця будемо опрацьовувати і пропонувати річні продукти і стабілізацію на ринку ціни на газ для українців», — сказав Прем’єр.

З його слів, Україна звертається по допомогу до європейських партнерів з проханням поділитись досвідом та технологіями щодо того, як здешевлювати ціну на газ та електроенергію.

Нагадаємо, що ФПУ у своїх пропозиціях до влади закликали врегулювати ситуацію з тарифами на природний газ і електроенергію та комунальні послуги для населення в умовах пандемії та низького рівня доходів більшості громадян.

Одним із заходів, що пропонували профспілки, було скасування необґрунтованого підвищення тарифів і відновлення державного регулювання цін і тарифів щонайменше до моменту виходу економіки України з кризової ситуації та внесення відповідних змін до законодавства.

Голова ФПУ Григорій Осовий у своєму коментарі дій влади сказав, що реакція на наші звернення була — владою вжито певних дій, але  запропоновані нею заходи здебільшого мають тимчасовий характер.

Тому профспілки будуть й надалі здійснювати моніторинг дій влади, стану виконання профспілкових пропозицій, за результатом чого вже наприкінці березня — у квітні ц.р. визначатимуться щодо подальших дій.

Потрібна солідарність громадян та велика відповідальність урядовців і народних обранців перед людьми, — наголосив профспілковий лідер.

Детальніше:

https://fpsu.org.ua/256-holovna-novyna/19953-monitoring-fpu-uryad-pratsyue-nad-zdeshevlennyam-tarifiv-na-gaz-i-elektroenergiyu.html

Прес-центр ФПУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *