Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->Підписано Меморандум про співпрацю
Новини

Підписано Меморандум про співпрацю

21 квітня підписано меморандум про партнерство та співробітництво між Головним управлінням ДПС у Харківській області та Об’єднанням профспілок Харківської області.

Підписуючи Меморандум, Голова ОПХО Сергій Тесленко відзначив, що положення Меморандуму базуються на  спільних завданнях сторін: це — захист соціально-економічних і правових інтересів громадян, дотримання роботодавцями трудового та податкового законодавства. Він висловив впевненість, що така співпраця обов’язково принесе позитивні результати в реалізації державної податкової політики, підвищенні соціальної відповідальності платників податків, напрацюванні актуальних пропозицій та можливих кроків, що сприятимуть підвищенню оплати праці та добробуту працівників, збільшенню рівня зайнятості, пропаганді принципів чесної, легальної праці на благо України. Також, Сергій Тесленко відзначив, що співпраця Об’єднання профспілок Харківської області і Головного управління Державної податкової служби у  Харківській області має вже досить давню історію, а підписання Меморандуму допоможе додати найбільшої організованості в нашу роботу.

Своєю чергою, начальник Головного управління ДПС у Харківській області Артем Єфремов повідомив, що традиції співпраці між Об’єднанням профспілок Харківщини та Головним управління ДПС у Харківській області завжди давали плідні і сталі результати та висловив упевненість у незмінності відносин і результативності взаємодії і надалі.

Сторони наголосили на важливості встановлення механізмів взаємодії і взаємовигідного партнерства, а також об’єднання зусиль щодо спільних дій, в рамках цього Меморандуму, в цілях успішного вирішення статутних завдань.

Наталя Гриценко, завідуючий відділом соціально-економічних, правових питань та охорони праці ОПХО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *