Головна->Новини->Питання охорони праці – під контролем профспілок
Новини

Питання охорони праці – під контролем профспілок

25 лютого поточного року в ОПХО проведено постійно діючий семінар в режимі відеоконференції з метою інформування фахівців з питань охорони праці підприємств, установ, організацій стосовно норм законів України по зазначеним питанням для подальшого вжиття їх на підприємствах.

Під час семінару розглянуті питання:

  • Аналіз причин пожеж на підприємствах Харківщини і заходи щодо їх припинення. Шляхи евакуації. Вимоги пожежної безпеки.
  • Види відповідальності за порушення правил охорони праці на підприємстві.

З першого питання довів до відома присутніх інформацію доцент Академії цивільного захисту кандидат технічних наук Єлізаров А.В., який звернув увагу учасників семінару на норми та вимоги законодавства України «Про пожежну безпеку» та алгоритм подальших дій стосовно їх застосування.

Також до проведення семінару долучились і фахівці з питань охорони праці ОПХО, які акцентували увагу на діючі на теперішній час види відповідальності.

У семінарі прийняли участь близько 190 осіб від 92 підприємств, установ, організацій, які підкреслили важливість такого заходу та запропонували в подальшому інформувати про зміни у законодавстві України про охорону праці та огляд законопроєктів України з цих питань.

Ірина Шулятєва, головний технічний інспектор праці ОПХО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *