Среда, 17 августа
Головна->Новини->Проблеми з розрахунками за виконану роботу поглиблюються
Новини

Проблеми з розрахунками за виконану роботу поглиблюються

Заступник Голови ОПХО Сергій Волков та завідувач відділу з праці та соціафльно-економічного захисту трудящих обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП,ПО населення України Наталія Ковальова 24 листопада п.р. взяли участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Головуючий директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Юрій ШПАРАГА відмітив, що з початку листопада 2021 року ліквідовані борги на 6 підприємствах на  загальну суму 20 млн грн, скорочені на 17 підприємствах – на 13,9 млн грн. Проте, ситуація залишається дуже складною, подолати зростання боргів по заробітної плати та зі сплати ЄСВ не вдається.

Керівники підприємств-боржників комунальної форми власності КП «Обласний інформаційно-технічний центр», КП Харківський міський центр нерухомості, КП «Жилсервіс» Первомайської міської ради, КП «Салтівводоканал» та КП «Водопровідно-каналізаційне підприємство Покотилівської селищної ради» інформували про причини порушень трудового законодавства та заходи щодо їх усунення.

Керівники КНП «Валківська центральна районна лікарня», ТОВ «Мєзєнцев» та ТОВ «Мадег» повідомили про погашення боргів із заробітної плати.

Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та розрахунків з Пенсійним фондом.

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на усунення порушень.

Наталія Гриценко, заввідділом ОПХО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.