Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->Ще на двох станціях метро з’являться турнікети для безконтактної плати за проїзд
Новини

Ще на двох станціях метро з’являться турнікети для безконтактної плати за проїзд

Турнікети для безконтактної оплати проїзду в Харківському метрополітені запрацюють завтра, 19 листопада, на станціях метро «23 Серпня» і «Ботанічний сад».

Як повідомили в Департаменті цифрової трансформації, завтра встановлять три апарати для оплати проїзду банківською картою — по одному в вестибюлях №1 і №2 на станції метро «23 Серпня» і один — у вестибюлі № 2 на станції «Ботанічний сад».

Зазначимо, що система оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. Так, турнікети для безконтактної оплати проїзду вже є на станціях метро «Держпром», «Метробудівників» та «Архітектора Бекетова». Протягом чотирьох місяців планується встановити по одному такому апарату на всіх станціях.

Нагадуємо, що оплата проїзду банківськими картами впроваджена в рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» і АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету витрачені не були.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *