Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->Трьом турбобудівникам вручено Премію Президента України для молодих вчених 2020 року
Новини

Трьом турбобудівникам вручено Премію Президента України для молодих вчених 2020 року

1 березня 2021 року відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премією Президента України для молодих вчених 2020 року, серед яких три співробітника АТ «Турбоатом».

Захід відбувся у Першому державному “Музеї науки” Малої академії наук України, що розташований у Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України”.

Три співробітники «Турбоатома» отримали з рук Голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, Президента Національної академії наук України, академіка Анатолія Загородного свідоцтва і почесні знаки. Він подякував молодим ученим за те, що вони продовжують працювати в Україні та засвідчив їм свою цілковиту підтримку.

На церемонії, яка цього року стала ювілейною, адже проводилася вдесяте, були присутні лауреати високої нагороди, представники Президії НАН України, Секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, голови Національних галузевих академій наук.

За словами Михайла Іщенка, одного з лауреатів Премії, ця подія є справжнім зв’язком науки та виробництва. «Захід відбувся у Музеї науки МАН, який є першим державним музеєм, де заборонено НЕ торкатися експонатів, — розповів він. — Відвідувач опиняється в просторі, де в зрозумілій та доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія». «На церемонії нагородження учасникам показали аудіо експонати про визначних українців. Цікавий факт — будівництво однієї з перших ГЕС у Європі очолював український інженер», — додав наприкінці Михайло Іщенко.

Згідно з Указом Президента України № 595/2020 від 29.12.2020 на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки за роботу «Створення робочих лопаток та діафрагм останніх ступенів парових турбін» Премію Президента України для молодих вчених 2020 року присуджено:

Іщенку Михайлу Григоровичу — начальникові відділу — головному технологові акціонерного товариства «Турбоатом»

Шерфедінову Різі Бахтіяровичу — начальникові конструкторського відділу СКБ «Турбоатом» акціонерного товариства «Турбоатом»

Сластьон Любові Олександрівні — провідному інженерові ЦЗЛ акціонерного товариства «Турбоатом».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *