Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->У загальнокомандному та особистому заліку — перше місце!
Новини

У загальнокомандному та особистому заліку — перше місце!

Чергову перемогу принесла нам участь у змаганнях «Спартакіада здоров’я», які проводила Харківська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України в тренінговому центрі Головного управління національної поліції в Харківській області.

Команда ДП «ХМЗ «ФЕД» у складі старшого майстра інструментального виробництва А.Кучеренка, токаря 16 цеху М.Синиці, старшого майстра 20 цеху О.Супруна, токаря інструментального виробництва А.Колесника, провідного інженера відділу головного механіка В.Ольшевського, налагоджувальника верстататів 12 цеху О.Бондаренка та начальника відділу представництва інтересів підприємства О.Ситника виборола перше місце у загальнокомандному заліку з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.

На другому місці команда  ХОО ФСТ «Динамо» України. Третє призове місце вибороли спортсмени Головного управління державної фіскальної служби в Харківській області.

Кращим стрільцем у особистому заліку став токар 16 цеху Максим Синиця, а Олександр Супрун виборов бронзу.

Святкували перемогу наші спортсмени також і в змаганнях  з настільного тенісу .

Друге місце здобула команда Слобожанськоі митниці Держмитслужби. Третє призове місце посіла команда Харківськоі обласноі організаціі фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”.

У них узяли участь 24 команди, серед яких ДП “ХМЗ “ФЕД”, команди правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Харківської області.

Переможців та призерів нагородили кубками та дипломами за перше, друге й третє місця, а в особистому заліку — медалями  й дипломами відповідних ступенів.