Четверг, 20 января
Головна->Новини->В АТ «Харківгаз» підвели підсумки виконання Колективного договору
Новини

В АТ «Харківгаз» підвели підсумки виконання Колективного договору

Протягом 2020 року АТ «Харківгаз» спрямував близько 6,5 млн. грн. на охорону праці , підвищення кваліфікації та навчання працівників компанії. Виробничі, трудові та соціально-економічні положення на підприємстві регулюються Колективним договором, виконання якого на конференції обговорили в АТ «Харківгаз».

В п’ятницю, 09 квітня 2021р., в АТ «Харківгаз» пройшла спільна конференція колективу компанії та профспілки працівників АТ «Харківгаз». Під час конференції делегати розглянули звіти щодо виконання умов колективного договору на підприємстві та звіт про роботу профспілкового комітету.

В 2020 році на виконання комплексних заходів з охорони праці газовою компанією спрямовано понад шести млн  гривень. Близько половини суми витрачено  на захист працівників компанії від COVID19.. Для створення безпечних умов роботи придбано: захисні маски, респіратори, медичні рукавички, бактерицидні лампи, захисні костюми, дезінфікуючі засоби та ін. Близько 200 працівників компанії та членів їх сімей пройшли курс оздоровлення по пільговим путівкам від профспілки.На протязі року більше 500 працівників отримали від профспілки матеріальну допомогу.

Проведені заходи дозволили АТ «Харківгаз»  забезпечити стабільну та безаварійну доставку газу споживачам, з дотриманням діючих в Україні карантинних обмежень.

Крім того, з початком пандемії, колектив АТ «Харківгаз» долучився до допомоги медичним закладам Харківської області. Під час карантину, працівники компанії передали для захисту лікарів понад 7 тис. одиниць засобів індивідуального захисту, 4 тис. літрів дезінфікуючих засобів, два пристрої концентрації кисню, захисні комбінезони, окуляри, медичні халати. Допомогу від колективу АТ «Харківгаз» отримали майже 30 лікарень області.

Для допомоги постраждалим внаслідок аварій, пожеж, хвороби мешканцям Харківської області, колектив компанії кілька раз долучався до здачі донорської крові в  обласному центрі служби крові.

На підтримку навколишнього середовища працівники Харківгазу провели екомарафон «Зелена осінь». Зелені насадження від працівників компанії з’явились в місті Харкові та районах області.

За результатами обговорення звітів під час конференції, делегати визнали умови Колективного договору у 2020 році виконаними.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *