Головна->Новини->Відбулася VII звітно-виборна конференція
Новини

Відбулася VII звітно-виборна конференція

13 травня відбулася VII звітно-виборна конференція Громадської організації «Харківське обласне-фізкультурно-спортивне товариство «УКРАЇНА». В роботі конференції, взяв участь заступник голови Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Волков, який привітав делегатів конференції побажав плідної роботи, успіхів і досягнень у спортивному житті та міцного здоров’я.

Зі звітною доповіддю Про роботу Громадської організації «Харківське обласне-фізкультурно-спортивне товариство «УКРАЇНА» за звітний період 0 1 січня 2016 по 31 грудня 2020 року» виступив голова — Анатолій Бондаренко, який доповів про роботу, проведену у звітному періоді та наголосив на першочергових питаннях, які необхідно вирішувати на даному етапі. Він звернув увагу присутніх, що вагому підтримку товариству надавали Об’єднання профспілок Харківської області, галузеві організації профспілок, адміністрації та профспілкові організації підприємств, організацій, учбових закладів, Департамент фізичної культу тури та спорту Харківської міської ради, районні комітети з фізичної культури і спорту.

Всі виступаючі надали позитивну оцінку роботі Громадської організації «Харківське обласне-фізкультурно-спортивне товариство «УКРАЇНА» та вказали на проблемні питання, які стоять перед трудовими колективами.

Конференція одноголосно оцінила роботу товариства задовільною та обрала головою на наступний термін Бондаренка Анатолія Антоновича.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *