Головна->Новини->Відпочинок завершився, а добрі спогади залишилися
Новини

Відпочинок завершився, а добрі спогади залишилися

   Щорічно профспілковий комітет підприємства пропонує заводчанам путівки в літні оздоровчі табори. І охочих їх придбати завжди багато, тому що профком обирає місця відпочинку за принципом «Все найкраще — дітям».

   Упродовж останніх двох років не всі табори відкрилися для дітей через пандемію коронавируса. Але деякі усе ж змогли, передбачив усі необхідні санітарні норми. До числа таких зон дитячого відпочинку належить і санаторій «Бермінводи», де в цьому році на перших двух змінах відпочили понад тридцять дітей наших співробітників, а попереду ще третя та четверта. І треба зазначити, що відпочили дуже добре й за пільговою ціною — 25% від повної вартості. Про це розповіла нам працівниця 20 цеху Світлана Іванова, її сини повернулися з табору з яскравими враженнями, яких вистачить на рік уперед.

— Враження прекрасні, сини в захваті, у молодшого сина емоції зашкалюють, — каже Світлана. — Організація відпочинку була дуже хорошою, починаючи з дня заїзду, коли ми швидко оформили дітей і пройшли медогляд. З ними працювали справжні професіонали — студенти Харківської академії культури. Вожаті хороші, активні, сучасні, усі співають і танцюють, відчувається професіоналізм і доброта. Вони розкрили дітям серця і їхні таланти. Старший син зайняв перше місце із шашок, а молодший друге в змаганнях з настільного тенісу. Я навіть не підозрювала, що він, маючи поганий зір, зможе грати в настільний теніс і домогтися високих результатів. Ми дуже переживали, адже він в дитячому таборі був уперше. Але Єгор швидко адаптувався в колективі та знайшов друзів. Коли приїжджали їх провідати, старший син Даня вже через 15 хвилин поспішав назад, його чекали друзі. Сподіваюся, дружба, яка зародилася в таборі, триватиме все життя.

Діти багато займалися спортом: через день ходили в басейн, грали у футбол і волейбол, бадмінтон, брали участь у грі «Робін Гуд», весь час були на свіжому повітрі. І що важливо, за 18 днів, проведених у «Бермінводах», вони жодного разу не попросилися додому. А в перші дні, навіть, не дзвонили батькам, настільки були зайняті підготовкою до відкриття другої зміни.

Дуже сподобалося свято «Івана Купала». Діти на березі озера стрибали через багаття, дівчата пускали на воду вінки, збирали трави. Один раз у тиждень був урок англійської мови, заняття з психології.

Територія санаторію доглянута, умови проживання хороші: три людини в номері. Харчування п’ятиразове. Три рази основне і два  додаткове — фрукти, соки, йогурти.

Хочу висловити велику подяку адміністрації заводу та профспілковому комітету за прекрасний відпочинок синів і можливість придбати путівки за пільговою ціною. За двох я заплатила майже п’ять тисяч гривень. І це за 18 днів прекрасного, активного відпочинку! Я б ніде за такі гроші їх не оздоровила!

Дуже дякую! Для нас, батьків, найбільше щастя — це бачити щасливі очі своїх дітей!

 

Підготувала Інна Підяк

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *