Воскресенье, 24 января
Головна->Новини->Вітаємо з ювілеєм!
Новини

Вітаємо з ювілеєм!

З яскравим  ювілеєм — 70-річчям з Дня народження привітали працівники Об’єднання профспілок Харківської області Генерального директора підприємства «Палац Праці» ОПХО Леоніда Андрійовича Ступака.

Ювіляру побажали міцного козацького здоров’я, благополуччя, щастя, родинного затишку, успіхів та наснаги у його роботі на благо підприємства.

Голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Анатолійович Тесленко за дорученням Голови Харківської обласної ради вручив імениннику Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава». Це – найвища відзнака Харківської обласної ради за визначні заслуги у розбудові Харківського регіону, його економічної, науково-технічної, військової, гуманітарної, соціально-культурної сфер, вихованні дітей, у захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету Харківської області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Харківщини. Крім того, Сергій Анатолійович вручив Подяку Голови ОПХО ювіляру та зазначив, що за більш ніж двадцятирічний вік на своїй посаді, Леонід Андрійович зробив великий внесок у забезпечення життєдіяльності Палацу праці, його розбудову, зміцнення матеріальної бази підприємства та є взірцем особистої працьовитості, скромності та чесності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *