Воскресенье, 19 сентября
Головна->Новини->Харківгаз визначив кращих футболістів
Новини

Харківгаз визначив кращих футболістів

В рамках ХІХ Спартакіади в Харківгазі відбувся матч з міні-футболу . У змаганнях взяли участь спортсмени Дергачівського, Зміївського, Красноградського, Куп’янського, Мереф’янського, Чугуївського відділень та головного підприємства.

Матч тривав не звичні 90 хвилин, а лише 40, адже правила гри футболу на траві і футзалу (як ще називають міні-футбол) відрізняються: використовується м’яч менших розмірів, грають 2 команди по 4 польових гравця і воротар тощо.

У більшості випадків команди грають «один в один», тобто кожен польовий гравець контролює дії гравця протилежної команди. Саме тому у подібному змаганні для спортсмена неабияк важливі такі якості як уважність та спритність. А регулярні заняття футзалом зміцнюють м’язи, витривалість, дозволяють зберігати фізичну активність і ефективність в щоденних справах.

З основним завданням – забити гол у ворота суперника – найкраще справилася команда Зміївського ТП. Друге і третє місця у змаганні зайняли гравці Куп’янського та Красноградського ТП відповідно.

Зичимо успіхів спортсменам Харківгазу у наступних змаганнях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *