10 червня 2026 року в Об’єднанні профспілок Харківської області відбулася позачергова звітно-виборна конференція Громадській організації «Харківське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Спартак»
Участь в Конференції прийняли голова ГО ФСТ «Спартак» Євген БАЖЕНКОВ, заст. голови ГО ФСТ «Спартак» Григорій ВЕРЗУН, заступник голови Об’єднання Профспілок Харківської області – начальник відділу соціального-економічних, правових питань та охорони праці –Наталя ГРИЦЕНКО, 20 делегатів та запрошені гості.

Головуючою на Конференції була – Надія ЮШИНА, яка ознайомила учасників Конференції з порядком денним:
- Обрання голови та секретаря Конференції
- Про визначення форми голосування на конференції.
- Звіт про роботу ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАCHE ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО «СПАРТАК» за період з травня 2023 року по травень 2026 року.
- Звіт ревізійної комісії.
- Відкликання голови Організації (п.4.7.7 Статуту)
- Обрання голови Організації (п.4.7.7 Статуту)
- Відкликання членів ради (п.4.7.6 Статуту)
- Обрання членів ради (п.4.7.6 Статуту)
- Обрання ревізійної комісії (п.4.29 Статуту)
- Звіт на період травень 2023 року по травень 2026 року надала голова організації Олена ЩЕРБАКОВА. В обговоренні прийняли участь Людмила ПЛАСТУ, Наталія Цигановська та Олена ФІЛЕНКО. Роботу організації за період 2023-2026 рр. визнали – задовільною.

Задовольнили заяву Олени Щербакової – про звільнення.
Обрали голову Громадської організації «Харківське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» — Віталія Андрійовича САДОВОГО на 5 років, згідно Статуту Організації.
Заслухали звіт ревізійної комісії; Обрали членів Ради, до якої увійшли представники галузей, депутати обласної та селищної ради, військовослужбовці та вчитель фізичної культури;
Спланували напрями роботи згідно статутної діяльності.
Побажали новому голові організації – впевненості, витримки та успішної праці на підтримку і розвиток спорту в м. Харків та Харківській області.

Олена ЩЕРБАКОВА







