Приймаємо працівника на роботу. Він надав трудову книжку. Оскільки трудові книжки тепер не зберігаються на підприємстві, чи треба з неї зробити копію і долучити до особової справи працівника?
Ні, не потрібно.
У повному переліку документів, які долучаються до особових справ, наведеному у п. 12 гл. 2 розд. IV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1000/5 не передбачено копій трудових книжок.
щОтже, долучати копії не потрібно.
Також зауважте, що не потрібно робити копію трудової книжки взагалі. Достатньо з нею ознайомитися і на вимогу працівника внести запис про працевлаштування.
Джерело: https://kadroland.com/news/9740-kopiya-trudovoyi-knizki-pri-pracevlastuvanni



