Среда, 24 июня
Головна->Новини->Прийняти «на роботу» чи «на посаду»: що писати в заяві
Новини

Прийняти «на роботу» чи «на посаду»: що писати в заяві

Як правильно писати в заяві: прийняти «на роботу» чи «на посаду»?

Правильно писати «прийняти на посаду».

Під час укладання трудового договору у так званій усній формі майбутній працівник пише заяву про прийняття. В такому випадку заява від працівника та наказ керівника виконують роль трудового договору. При укладанні письмового трудового договору заява від працівника бажана, але не обов’язкова (умови праці оговорені саме в трудовому договорі, з яким працівник ознайомлюється під підпис).

Стандартизованої форми заяви не існує. Вона може бути написана від руки, надрукована (особисто проставляється дата і підпис працівника) або допустимо використовувати шаблон.

В заяві мають зазначатися:

  1. відомості про фізособу;
  2. бажана посада/професійна назва роботи;
  3. основне місце роботи чи сумісництво;
  4. дата початку трудових відносин;
  5. вид зайнятості (повна/неповна). При неповній зайнятості визначається бажаний графік роботи (конкретні дні та години роботи);
  6. якщо працівник бажає працювати дистанційно – про це окремо зазначається в заяві;
  7. дата написання заяви;
  8. особистий підпис фізособи.

У заяві про прийняття на роботу найбільш коректно та юридично грамотно писати: «Прошу прийняти мене на посаду [назва посади]». Вживання слова «посада» чітко визначає функціональні обов’язки та структурний підрозділ.

Джерело: https://kadroland.com/news/9911-priinyati-na-robotu-ci-na-posadu-shho-pisati-v-zayavi

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.